Kursus

Naiselikkuse saladused

Palun login või registreeru kursuse võtmiseks

Kehtivus: 

Kursus kehtib 90 päeva
€15.00

Koolitaja: 

Naiselik energiat on see eest õrn, soe, voolavav, müstiline, tunnetest pakatav. Naiselikkus on armastuse kehastus siin maa peal. Meie ühiskonnas valitsev võrdõiguslikkus tekitab palju segadust suhetes, sest kui kõik on võrdsed, ei jää ruumi naise ja mehe eripärade välja tulemisele. Ühiskond surub meid naisi pidevalt meestega võistlema ja võitlema võrdsete positsioonide ning võimaluste pärast, mis omakorda viib meid meesenergiasse. Seetõttu liigume aga kaugmale meie põhiolemusest - Naine olemisest, mis omakorda toob probleeme suhetesse ja viib meilt hingerahu ja tasakaalu. 

Naisenergias olles saame tunda end tõeliselt õnnelikuna, harmooniliselt ja ka meie suhted kallima ning lähedastega muutuvad soojaks ja armastavaks. Naiselikku kergust oma ellu tuues, loome enda ümber ka rohkem suhteid, mis põhinevad armastusel ja lähedusel.
 

Naiseks olemine nõuab sisemist tarkust sellest, kuidas olla tõeline Naine. Seda sisemist tarkust naiselikkusest on hea kirjeldada arhetüüpide abil. Sellel online kursusel kuuledki neljast naise arhetüübist, mis moodustavad tervikliku ja õnneliku naise.

Igas naises on rõõmus Tütarlaps, sensuaalne ja kütkestav Armastaja, väärikas Kuninganna ning hoolitsev Perenaine. Sellel teekonnal saad praktilisi soovitusi, teooriat ja harjutusi, mida siis oma ellu rakendama saad hakata :)

Kursuse struktuur: 

1. Sissejuhatus 26:28 min
2. Erinevad arhetüübid 07:26 min
3. Kuninganna arhetüüp 22:35 min
4. Armastaja arhetüüp 36:22 min
5. Perenaise arhetüüp 31:15 min
6. Tütarlapse arhetüüp 25:38 min

 

  • Juurdepääs koolitusele 90 päeva.

  • Tagastusgarantii

  • Interneti-põhised koolitused on soodsamad ja mugavamad !

Sotsiaalmeedia

Saate olla kursis meie tegemistega sotsiaalmeedia kaudu !

Võta ühendust