Koolitaja

Külli Holsting

toitumisnõustaja

Kõik algab Sinust. Sa võid muuta iseennast ja seeläbi oma tulevikku. Kes ei tahaks elada reipamat ja rõõmsamat elu, hoiduda haigustest ja enneaegsest vananemisest. Olen nõustajana näinud, kuidas kliendid võtavad ette julge sammu ja astuvad välja oma mugavusstoonist – muudavad oma igapäevaharjumusi ning kogevad seejärel olulist muutust oma elus. See nõuab julgust ja usku.

Toit, mis annab meile energia, mõjutab meie meeleolu, tagab vaheda ajutöö, annab sügava ööune, mõjutab meid 24 tundi ööpäevast. Oma toitu valides valime endale hea tervise, rahuliku meele, kosutava une ning jätkuva energia hoolimata east ning ilmast.  „Toit olgu Sulle ravimiks“, ütles juba Vana-Kreeka arst Hippokrates. See tõde kehtib ka  tänapäeval.

Tervislik toit ei tähenda ainult salatilehte ja porgandit, see ei tähenda rangeid piiranguid  vaid naudingurikkaid ja maitsvaid eineid. Vaja on veidi häid ideid ja julgust proovida uusi maitseid. Ja selleks ei pea olema gurmeekokk.

Toitumisnõustajana saan olla toeks, et Sa võiksid muuta oma elu, lisades sellele aastaid või vabaneda senistest probleemidest. Olen Sulle tugiisikuks ja suunajaks. Selle sammu pead aga tegema Sina ise ning võtma vastutuse oma tervise eest.

Vahel piisab ka väikeset sammust.

Minu enda tee tervisliku toitumise juurde tuli läbi laste. Pidin oma pere toitumise uuesti läbi mõtlema. Algus oli raske ja seda just psühholoogiliselt. Raske on loobuda harjumuspärastest toiduainetest. Lõpetasin Annely Sootsi Tervisekooli toitumisnõustaja õppe ja jätkan toitumisterapeudi õpinguid. Töötan toitumisnõustajana LTKH Raseduskeskuses ja Ferilitase erahaiglas. Olen täiendanud end Lahemaa Tervisekooli, Tervise Arengu Instituudi ja Ameerika BioMedical Insitute arsti Chun Wongi koolitustel.

  • Juurdepääs koolitusele 90 päeva.

  • Tagastusgarantii

  • Interneti-põhised koolitused on soodsamad ja mugavamad !

Sotsiaalmeedia

Saate olla kursis meie tegemistega sotsiaalmeedia kaudu !

Võta ühendust