Kristjan Otsmann

Kristjan Otsmann

Koolitaja
Tutvustus

Kristjan Otsmann on isikliku ja meeskondliku efektiivsuse asjatundja, koolitaja ja arengutoetaja. Ta on aidanud  viimase 8 aasta jooksul enam kui 7000 inimesel oluliste asjadega paremate tulemustega, kiiremini ja mõnusamalt valmis saada. 

Kristjan on töötanud viimaste aastate jooksul selliste tipptasemel tegijatega nagu näiteks ABB, Ericsson ja Valio tööstuses, finantsalal SEB Panga, Kredexi ja Eesti Pangaga, telekomi ja IT-ettevõtete seas Elioni, Elisa, Playtechi ja Nortaliga, kaubanduses A-Selveri, Rautakesko ja Statoiliga, logistikas Tallinna Sadama, DHL ja Havi Logisticsiga, riigiettevõtete poolelt Eesti Energia ja Eesti Postiga ning riigiasutuste poolelt Riigikantselei, Vabariigi Presidendi kantselei ja mitme ministeeriumiga.

Oma eelmises tööelus oli Kristjan ajakirjanik ja keskastme juht Eesti Päevalehes, Postimehes ja Eesti Ekspressis. Praegu toimetab ta põhitöö kõrvalt vabatahtlikuna koduvalla ajalehte Padise Teataja, soojal ajal liigub ringi peamiselt mootorratta seljas ning vabadel hetkel harrastab väetaidu qigongi. Kristjanil on 5 last: tütar ja neli poega.